[rev_slider_vc alias=”uran”]

Traktor 4×4 Sponsorem Głównym Ludowego Klubu Sportowego Uran Łukowica.
Nasza firma została głównym sponsorem klubu sportowego Uran w 2015 roku, gdy zawarliśmy porozumienie z nowo wybranym zarządem na czele którego stoi prezes Bogdan Łuczkowski.


Na samym początku wsparliśmy drużynę seniorów, która uzyskała historyczny awans do limanowskiej A-klasy.
Kolejno coraz więcej wspieraliśmy dzieci i młodzież, ze szkółki sportowej.
Aktywnie bierzemy udział w turniejach organizowanych przez lokalny klub, wspieraliśmy zawody rocznika 2006 w 2016 roku, a rok później międzynarodowy turniej roczników 2008 i 2010, który odbył się w czerwcu na stadionie w Świdniku.
Byliśmy razem z naszymi zawodnikami na międzynarodowym turnieju GOTHIA CUP w Szwecji. Na ten turniej ufundowaliśmy specjalne koszulki turniejowe dla młodych zawodników.


Teraz na przełomie roku 2017 i 2018 w hali sportowej w gimnazjum odbywa się pierwsza edycja liga halowa najmłodszych traktor4x4 league organizowana przez klub Uran Łukowica, a w którym udział biorą takie akademie piłkarskie jak Sandecja Nowy Sącz czy Dunajec Nowy Sącz.

Galeria

Aktualności


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175